Troszeczkę prawdy

co w gminie piszczy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ojciecdyrektor

Troszeczkę prawdy

Post autor: ojciecdyrektor » niedziela 29 mar 2020, 11:37

Panorama Powiatu odważyła się umieścić na swoich łamach artykuł naszej Pani Radnej.
Musze przyznać, że delikatna jest Pani Radna, albo to redaktor dobrze kroi.

Fikcja w „Państwie Skarbimierz” - Panorama Powiatu - 8 marca 2020r.

Awatar użytkownika
kasjerka

Re: Troszeczkę prawdy

Post autor: kasjerka » piątek 10 kwie 2020, 18:49

Awatar użytkownika
ojciecdyrektor

Post autor: ojciecdyrektor » poniedziałek 13 kwie 2020, 20:12

Co ja z tego zrozumiałem - na terenie gminy działają dobrze zorganizowana, z rozległymi kontaktami, organizacja spiskowa. Trzon organizacji spiskowej to byłe kierownictwo i związki zawodowe. Cel organizacji spiskowej to zniszczenie wójta i dwóch dyrektorek. Do organizacji dołączyło również kuratorium oświaty i PIP / niestety, wójt nie podaje na jakich warunkach /. Spiskowcy zmusili Radę do uchylenia uchwały / która była oczywiście zgodna z obowiązującym prawem /. Spiskowcy omamili "głupi" naród i doprowadzili do nieuzyskania ponownego mandatu 4 radnym z osiedla. Nowi radni postawili na współpracę z spiskowcami. A radna B. Gutwińska miała odwagę uchylić rąbka prawdy o komisji, radzie, poziomce i księdzu.
Przepraszam, zapomniałem o dwóch najlepszych dyrektorkach, rankingu wspólnoty i bezpodstawnych ulg, które wójt daje radnej.

Cóż, każdy ma spisek na jaki sobie zasłużył /szkoda, że nie ma nic o epidemii jakiejś, że zrzucili na kraj nasz kochany, by zniewolić nasze umysły, ale wójt i dwie najlepsze dyrektorki w gminie nas własnymi piersiami zasłonili, mimo wyroków sądu pracy niesprawiedliwych i wtedy nadciągnęły wojska federacji z bronią chemiczną i ... przepraszam, poniosło mnie/

A dyrektorki dwie, są zapewne najlepsze w gminie i muszą być najlepsze, bo innych dyrektorek, czegokolwiek, nie mamy.
Wspólnota, jakby zajrzała w raporty pokontrolne, a nie w statystyki gus i oke, toby też do spisku zapewne została dołączona.
Radna, a radna odważyła się, bo tacy powinni być radni chyba, co nie?

PS.
To traktowanie wyjątkowe przez księdza dzieci w kościele, troszeczkę nie fortunie to wójt ujął w czasach dzisiejszych. Może bardziej zaszkodzić niż połechtać. W każdym bądź razie, ja tobym nie chciał coby żaden ksiądz moje dzieci wyjątkowo traktował, wolałbym, jeśli już, tak normalnie, jak traktować się powinno.
I drugi strzał w kolano, przyznanie się udzielenia nienależnych ulg i to radnej. Oooooj, głupio.

Niewdzięczna, Ty:)

proktolog

Post autor: proktolog » wtorek 14 kwie 2020, 20:53

Oczywiście, że najwyższy jakość edukacji w powiecie.
A najwyższa w kraju była wtedy, gdy wójt reformował nasze szkoły.
Dzieciaki chodziły samopas, bo nauczyciele kolektywnie się rozchorowali.

Awatar użytkownika
ojciecdyrektor

Post autor: ojciecdyrektor » sobota 25 kwie 2020, 23:00

Pani Radna "popełniła" kolejny artykuł.

Fikcja w Państwie Skarbimierz – cz 2

Czekamy na odpowiedź wójta - na razie 2-1
UWAGA - przecinki spowalniają myślenie. Piszę tak, aby mnie WSZYSCY zrozumieli.

mieszkaniec

Post autor: mieszkaniec » niedziela 26 kwie 2020, 22:57

No cóż, wladza deprawuje i ludzie na stolkach powinni się zmieniać. Podejrzewam,że jeszcze do szczytu góry lodowej jest daleko i dowiemy się dużo ciekawych newsów. Ksiądz biznesmen ,zamiast modlić się za mieszkańców i zajmować się tym czym powinien zajmować się ksiądz woli siedziec w pobliskim Lubiczu.A może byłoby lepiej jakby zamienił się na parafię i np.z Lubszy miałby dużo blizej.? :

proktolog

Post autor: proktolog » niedziela 03 maja 2020, 11:01

Nikt nie lubi jak mu sie na ręce patrzą. Ale trzeba, bo ludzie nie mają umiaru i wstydu.

ODPOWIEDZ