Mandat w czasie epidemii

co w gminie piszczy
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ojciecdyrektor

Mandat w czasie epidemii

Post autor: ojciecdyrektor » czwartek 09 kwie 2020, 22:23

Żeby było jasne, jestem za siedzeniem na czterech literach w domu w czasie tym.
ale,
"Jak twierdzi Adam Bodnar /Rzecznika Praw Obywatelskich/, tak ostre ograniczenia nie mogą obecnie zostać wprowadzone rozporządzeniami, są niekonstytucyjne i aby weszły w życie, potrzebne jest ogłoszenie jednego ze stanów wyjątkowych...
jest również fakt, że ukaranie mandatem jest zależne od woli i przemyśleń funkcjonariusza, który teoretycznie powinien wysłuchać naszego uzasadnienia."

- se.pl - Mandaty w czasie obostrzeń. Przyjmować czy odmawiać przyjęcia?

Mandat podczas epidemii? Niczego nie podpisuj!

Jedyne, co dobrego zrobili w ostatnim czasie/czytaj latach/ rozwalający ojczyznę mą, to szybka reakcja na epidemię /bez "chwał im za to"/
ale przeraża mnie nieodpowiedzialność ich.
Przeraża mnie, gdy coś zależy od woli i przemyśleń funkcjonariusza policji naszej kochanej państwowej.
Znam kilku policjantów i tylko kilku z tych kilku może przemyśliwać, nie robiąc krzywdy sobie i innym.

I jak tu się nie bać, z jednej strony koronawirus, a z drugiej przemyśliwujący policjant państwowy. Co gorsze?

W miejscu tym, pragnę pozdrowić i życzyć dalszych sukcesów zawodowych odpowiedzialnych z nabór i nadzór w policji naszej kochanej państwowej, szczerze.

Awatar użytkownika
kasjerka

Re: Mandat w czasie epidemii

Post autor: kasjerka » piątek 10 kwie 2020, 18:44

Siedzieć w domu trzeba, uważać na siebie i innych. Jeszcze trochę, a znowu będzie normalnie.
A nadgorliwcy są wszędzie. Miejmy nadzieję, że policja będzie tak aktywna również po epidemii.

ODPOWIEDZ